o Autorze

Witaj,

nazywam się Adam Faryna i zdecydowanie za późno zacząłem prowadzić ten blog. Dlaczego? Ponieważ od ponad 6 lat zajmuję się rozwojem osobistym oraz biznesowym i to co mam do przekazania może zaoszczędzić wielu osobą czasu i pieniędzy. Jednak do tej pory wszystkim co wiem dzieliłem się jedynie w gronie znajomych oraz sporadycznie prowadząc szkolenia i mowy edukacyjne.

Życie nie było sięlanką…

W ciągu ostatnich kilku lat moje życie uległo całkowitej przemianie. Pod koniec 2013 roku zrezygnowałem z pracy jako programista, którą zajmowałem się przez 7 lat mojego życia. Zarabiałem bardzo dobre pieniądze jako programista ale wewnętrznie nie czułem się spełniony. Pewnego dnia dotarło do mnie jak bardzo jestem zależny od innych osób, jak za stosunkowo niewielkie pieniądze pozwalam innym dysponować moim czasem.

Pamiętam jak dziś, kiedy tydzień rozpoczynał się od wyznaczenia zadań. Następnie cały zespół ciężko pracował po to aby sprostać wyzwaniom, po czym w piątek okazywało się, że nasz szef zmienił zdanie i cała nasza praca poszła na marne. Kilka takich zdarzeń może zabić pasję nawet w najtwardszych osobnikach. Większość się podporządkowała, ja zacząłem zadawać pytania „czy to jest w porządku?”, „czy tak musi być?”, „czy istnieje inna droga?” Wraz z pytaniami pojawiła się pasja znalezienia odpowiedzi na te pytania i wszystkie inne które pojawiły się później. Wtedy to właśnie wstąpiłem na ścieżkę rozwoju osobistego, którą podążam do dzisiaj.

W ciągu kolejnych kilku lat…

Zrozumiałem, że uwielbiam IT i rozwiązywanie problemów małych i średnich przedsiębiorstw dlatego też zainwestowałem ponad 100.000 zł w rozwój osobisty i biznesowy aby lepiej poznać problemy z jakimi zmagają się na co dzień mali i średni przedsiębiorcy. Wkrótce sam zostałem jednym z nich.

Wiedzę zdobyłem od mentorów z Polski oraz zagranicy, w tym światowej klasy osobistości: Andy Harrington (sprzedaż, przemówienia publiczne, PR), Alex Mandossian (online marketing), Blair Singer (sprzedaż), Peng Joon (biznes online), JT Foxx (networking, sprzedaż), Richard Tan (biznes, budowanie zespołów), Paul O’Mahony (social media marketing), Gerry Robert (marketing), Grzegorz Turniak (networking) i wielu innych.

Dzisiaj pomagam małym i średnim przedsiębiorcą tworzyć kampanie sprzedażowe, planować strategie marketingową, aby mogli osiągnąć jak największe przychody w jak najkrótszym czasie. Moje szerokie doświadczenie w IT daje mi przewagę i pozwala lepiej zgłębić naturę problemu jakie napotykają na swojej drodze przedsiębiorcy oraz dobrać najskuteczniejsze rozwiązanie szyte na miarę.

Byłem autorem i współautorem 3 startupów, z których 1 działa do dziś. Zamieszkałem w Londynie aby uczyć się jak tworzone są innowacyjne rozwiązania w Europejskiej stolicy przedsiębiorczości.

Czy pamiętasz to uczucie kiedy udało Ci się wygenerować pierwszą sprzedaż?

Ja pamiętam to uczucie doskonale. Nie da się tego opisać słowami, każdy przedsiębiorca którego poznałem dokładnie pamięta ten moment i to uczucie, z całą pewnością samo to jest warte tego aby spróbować swoich sił w biznesie.

A poza tym

Ten blog założyłem za późno również dlatego ponieważ dzielenie się wiedzą jest jednym z kluczowych elementów procesu uczenia się. Pisząc utrwalamy i porządkujemy nasze myśli. Wierzę, że zdobytą wiedzą należy dzielić się z innymi. Dlatego też przy każdym spotkaniu z ludźmi chcę przekazać innym od siebie coś wartościowego. Myślę, że kluczowe w życiu jest to aby po prostu być sobą oraz dawać jak największą wartość innym ludziom.

Dzielenie się zdobytą wiedzą jest również dla mnie doświadczeniem duchowym. To wspaniałe uczucie dowiedzieć się, że udało nam się kogoś zainspirować. Że to co powiedzieliśmy okazało się pomocne.

Dziękuję Ci, że jesteś na moim blogu i gratuluję, że doczytałeś stronę „O mnie” do samego końca.

inicjaly_male